Apple iPhone Xr – jest to rodzaj pomostu między dwiema epokami iPhone, z których jeden rozpoczął się wraz z wydaniem iPhone X, a drugi-ze starego-dobrego iPhone 6, a raczej 6 Plus.

I jest to najjaśniejsza linia iPhone ‚ a-sześć fajnych kolorów na każdy gust, w tym jasne kolory, ponieważ wszyscy są już zmęczeni szarością, rozcieńczoną odcieniami złotego koloru. Ale najbardziej godne uwagi w iPhone Xr można nazwać rozmiar ekranu: jest to złoty środek między Xs Max I X / Xs – ekran telefonu jest duży, ale trudno jest nazwać Gadżet” łopatą”.

Po mistrzowskim opanowaniu podziału linii na swoich zegarkach, Apple zaczęło robić to samo na smartfonach.

Obudowa iPhone Xr jest wykonana, choć z „przestrzeni”, ale aluminium, a nie ze stali, ale wielu z nich spodoba się jeszcze bardziej, w końcu fani technologii Apple od dawna przyzwyczajeni do wszystkiego aluminium i czegoś z błyszczącego metalu, wielu nie postrzegają jako część ekosystemu.

Tył telefonu jest wykonany ze szkła: połączenie kolorów wygląda spektakularnie, a samo szkło nie tylko daje przyjemne wrażenia, gdy gadżet leży w dłoni, ale służy również do kompatybilności z ładowaniem bezprzewodowym. Według zapewnień Apple, iPhone Xr może bezpiecznie pracować pod wodą przez pół godziny na głębokości metra.

Ekran iPhone Xr to matryca IPS z nową technologią Liquid Retina. Charakteryzuje się bardzo wysoką rozdzielczością, a jasność jest podobna do ekranów OLED Xs i Xs Max.

Kontrast, oczywiście, jest gorszy-w przeciwieństwie do fizyki nic nie zrobić, ale odwzorowanie Kolorów W Xr jest bardzo naturalne i odpowiada najlepszym profesjonalnym monitorom. Apple dodało również szczególnie wytrzymałą przednią szybę, ale ochronną nadal radzilibyśmy