Jeśli OnePlus 6 był dwuznaczną aktualizacją linii potworów 1+, to 6T to telefon, który powinien być. W nim wszystko jest w porządku: potężny PROCESOR, elegancki ekran AMOLED o bardzo wysokiej rozdzielczości, a także solidne ilości pamięci – nie masz 16 lub 32 GB, tylko 128 i 256: nadszedł czas, aby przyzwyczaić się do marnowania pamięci. Ale konstrukcja urządzenia zmieniła się nieznacznie, ale przyjemnie: OnePlus zdaje się rozumieć, że ” huk „-

Chip jednego na świecie smartfona i sprawił, że górny dekolt był tak kompaktowy, jak to tylko możliwe, ale mały” podbródek ” urządzenia pozostał.

Powiedzieć, że OnePlus 6T wyciągnie wszystko, co tylko udało się wydać pod Androidem – nie mów nic.

To prawdziwy okręt flagowy. Miło, że zadbano nie tylko o piękne DANE TECHNICZNE, więc smartfon został wyposażony w Odporne na wstrząsy szkło Gorilla Glass 6, Skaner Linii Papilarnych wbudowany w ekran, dość pojemną baterię i bardzo przyzwoity aparat. Jednym słowem – ideał. Urządzenie jest ładowane przez Type-C. Nie Ma gniazda audio 3,5 mm, ale w zestawie znajduje się wysokiej jakości adapter.

Wyświetlacz urządzenia zasługuje na wiele pochwał. Zacznijmy od tego, że jest duży-aż 6.41 cali, a jego rozdzielczość wynosi 2340×1080 – to przeliczone na współczynnik proporcji 19,5: 9 Full HD.

Wyświetlacz jest bardzo jasny i kontrastowy, a skaner linii papilarnych działa szybko.

Urządzenie ma NFC, więc łatwe życie bez obowiązkowego noszenia plastikowej karty dla właściciela tego gadżetu jest zapewnione. Wreszcie, duża ilość pamięci RAM pozwoli uruchomić wiele aplikacji i wycisnąć jak najwięcej z możliwości tego super wydajnego smartfona.