• Cel: domu i biura
  • Rozmiar wyświetlacza, w calach: 19.5
  • Rozdzielczość ekranu w pikselach: 1600×900
  • HD format: HD+
  • Format ekranu: 16: 9.

Opis

Dzięki przekątnej ekranu w 19,5 ” Monitor 203v5lsb26 / 62 firmy Philips można kupić zarówno do komputera stacjonarnego, jak i domowego. Model o proporcjach 16: 9 upraszcza pracę z dokumentami tekstowymi i arkuszami kalkulacyjnymi, ułatwia przełączanie się między programami i aplikacjami, sprawia, że oglądanie filmów i granie w gry jest wygodne i przyjemne.

Zaleta

Monitor został zaprojektowany w oparciu o wydajną matrycę typu TN-film, która charakteryzuje się niezawodnością, doskonałym odwzorowaniem kolorów i wysoką szczegółowością zarówno statycznych, jak i dynamicznych obrazów.

Ekran jest uzupełniony wbudowanym podświetleniem LED z białymi diodami LED, dzięki czemu obraz staje się soczysty i realistyczny, a jasność i kontrast są jednolite.

Dzięki ergonomicznym otworom w tylnej części obudowy model ten można łatwo zamontować na ścianie za pomocą standardowych zawieszeń VESA.

Bezpieczeństwo i funkcjonalność

Konstrukcja ekranu tego modelu nie zawiera niebezpiecznych połączeń, w szczególności opatentowana technologia Hg Free umożliwia firmie Philips tworzenie paneli wideo bez użycia rtęci.